Álláslehetőségek

2017.04.21.

Számlaképes oktatót / trénert keresünk

FŐBB FELADATOK, MUNKÁK:

  • Vevőspecifikus (OEM ill. Tier 1) követelmények, elsősorban az európai autógyártók elvárásainak gyakorlati ismertetése;
  • Autóipari minőségirányítási rendszerek és technikák (IATF 16949, VDA stb.) oktatása;
  • Az autóiparban (is) használt minőségirányítási eszközök és technikák (SPC, MSA, APQP, PPAP, FMEA, 8D, stb.) gyakorlati alkalmazása.

AZ ÁLLÁSHOZ TARTOZÓ ELVÁRÁSOK:

  • Felsőfokú végzettség;
  • Legalább 5 év, autóiparban (termelő/gyártó környezetben) szerzett minőségirányítási tapasztalat (vevői és/vagy beszállítói kapcsolattal);
  • Magabiztos fellépés, kitűnő kommunikációs készségek;
  • Mobilitás országszerte;
  • Kommunikációs szintű angol vagy német nyelvismeret;
  • B kategóriás jogosítvány.

AZ ÁLLÁS BETÖLTÉSÉHEZ ELŐNYT JELENT:

  • Felnőttképzésben szerzett gyakorlat;
  • Autóipari minőségügyi rendszer kiépítésében szerzett tapasztalat;
  • Auditori tapasztalat (beszállítói és/vagy belső auditorként, vezető auditori képesítés valamely elterjedt minőségbiztosítási rendszerre kifejezett előny);
  • Tapasztalat autóipari ügyfelekkel való szakmai kapcsolattartásban, problémák azonosításában és azok közös megoldásában.
  • További szabványok ismerete: ISO 14001, OHSAS 18001, ISO 27001, ISO 50001

AMIT KÍNÁLUNK:

  • Versenyképes fizetés;
  • Változatos munka;
  • Lendületes csapat.

A jelentkezéseket az akademia@vincotte.hu címre várjuk.

2017.04.06.

Külföldi munkalehetőség, magas fizetés!

Fran­ci­á­ul jól be­szé­lő mun­ka­vé­del­mi szak­mér­nö­kö­ket ke­re­sünk!

Vincotte munkavédelmi szakmérnök

Nous recherc­hons des in­gé­ni­eurs spé­ci­a­li­sé en sé­cu­ri­té avec un bon maîtri­se en français pour pro­jets de co­or­di­na­ti­on de la sé­cu­ri­té aux pays fran­cop­ho­nes. Si vous cor­res­pon­dez au pro­fil, ve­u­il­lez nous en­voyer vot­re CV français et hong­rois à l'ad­res­se su­i­van­te: kis.levente@vincotte.hu

Fran­cia nyelv­te­rü­let­re ke­re­sünk fran­ci­á­ul jól be­szé­lő mun­ka­vé­del­mi szak­mér­nö­kö­ket pro­jekt­ko­or­di­ná­ci­ó­ra. Amennyi­ben meg­fe­lel a le­írás­nak, küld­je el fran­cia és ma­gyar nyel­vű ön­élet­raj­zát a kö­vet­ke­ző e-mail cí­münk­re: kis.levente@vincotte.hu