A Vinçotte-ról:

Akkreditációk
Általános Feltételek
Dolgozóink
Értékeink
Küldetésünk
Múltunk
Rólunk mondták

A Vincotte álláshirdetései

Első kézből tájékozódhat legfrissebb állásajánlatokról. Csatlokozzon Ön is a Vincotte csapatához és küldje el önéletrajzát elérhetőségeink egyikére!

Szakmai tréningek

  • 2017. ápr. 24.

    ÚJ

    Számlaképes oktatót / trénert keresünk

    FŐBB FELADATOK, MUNKÁK:

    • Vevőspecifikus (OEM ill. Tier 1) követelmények, elsősorban az európai autógyártók elvárásainak gyakorlati ismertetése;

    • Autóipari minőségirányítási rendszerek és technikák (IATF 16949, VDA stb.) oktatása;

    • Az autóiparban (is) használt minőségirányítási eszközök és technikák (SPC, MSA, APQP, PPAP, FMEA, 8D, stb.) gyakorlati alkalmazása.

    AZ ÁLLÁSHOZ TARTOZÓ ELVÁRÁSOK:

    • Felsőfokú végzettség;

    • Legalább 5 év, autóiparban (termelő/gyártó környezetben) szerzett minőségirányítási tapasztalat (vevői és/vagy beszállítói kapcsolattal);

    • Magabiztos fellépés, kitűnő kommunikációs készségek;

    • Mobilitás országszerte;

    • Kommunikációs szintű angol vagy német nyelvismeret;

    • B kategóriás jogosítvány.

    AZ ÁLLÁS BETÖLTÉSÉHEZ ELŐNYT JELENT:

    • Felnőttképzésben szerzett gyakorlat;

    • Autóipari minőségügyi rendszer kiépítésében szerzett tapasztalat;

    • Auditori tapasztalat (beszállítói és/vagy belső auditorként, vezető auditori képesítés valamely elterjedt minőségbiztosítási rendszerre kifejezett előny);

    • Tapasztalat autóipari ügyfelekkel való szakmai kapcsolattartásban, problémák azonosításában és azok közös megoldásában.

    • További szabványok ismerete: ISO 14001, OHSAS 18001, ISO 27001, ISO 50001

    AMIT KÍNÁLUNK:

    • Versenyképes fizetés;

    • Változatos munka;

    • Lendületes csapat.

    A jelentkezéseket az akademia@vincotte.hu címre várjuk.

További hírek:

Képzések
Környezetvédelem
Munkavédelem
Tanúsítás

Vinçotte International Hungary Kft.

Cím:

H-1143 Budapest, Semsey Andor u. 25.

Fax:

+361413-6048

Telefon:

+361413-1293,+361413-1294,+361321-4965

vincotte@vincotte.hu

A Vinçotte a Fel­nőtt­kép­zők Szö­vet­sé­gé­nek tagja.

Az Ön észre­vételeinek helye